Sistem, gönüllü katılım esasına dayanır.

Kamu Sosyal Güvenlik Sistemleri’ne bir alternatif değil, buna ek olarak gelir elde edebileceğiniz tamamlayıcı bir emeklilik sistemidir.

Aktif çalışma sürecinde elde edeceğiniz gelirin belirli bir bölümünün değerlendirilmesi ile emeklilik döneminizde toplu birikim veya emeklilik maaşı alabilmenize olanak sağlayan bir sistemdir.

Bireysel Emeklilik Sistemi’nde yapmış olduğunuz tasarruflar, tercih etmiş olduğunuz emeklilik yatırım fonlarında yatırıma yönlendirilir ve konusunda uzman portföy yöneticileri tarafından yönetilir.

Bu sistemde elde edeceğiniz birikim, sistemde düzenli olarak yapacağınız tasarruflara ve sistemde kalma sürenize bağlı olarak değişecektir.

Hemen bizi arayın, bireysel emeklilikle ilgili her konuda danışmanlık alın.

Danışmanlarımız

Hilmi Hilmioğlu

Hilmi Hilmioğlu

Uzun yıllar SGK ve Emeklilik konularında danışmanlık vermiş, alanında tanınan bir isim.
Fatih Parmaksız

Fatih Parmaksız

Kendisini radyo programlarında ve televizyon canlı yayınlarında görmeye alışık olduğumuz Fatih Parmaksız, MaliPusula.com'da sorularınızı bekliyor!
Kemal Levent

Kemal Levent

Kemal Levent, televizyon programlarının aranan danışmanı. Her pazartesi eTV'de yayınlanan programlarla adını duyurmuştur.
Ayla Umay

Ayla Umay

Ayla Umay, 1982 yılından bu yana çeşitli kurumlarda danışmanlık yapmaktadır.

Gurulize in app notification test

On the first anniversary of the Initiative, we're sharing more about how we're supporting publishers to build a stronger future for journalism.